Racjonalne zdrowe odżywianie z dietetykiem

Pomogę Ci schudnąć, zbudować zdrowe nawyki, polepszyć Twój stan zdrowia, przy zachowaniu prawidłowej relacji z jedzeniem.

Wiesz, co jest sekretem sukcesu moich Pacjentów?

Indywidualne, ludzkie podejście! Każdy z moich Pacjentów zasługuje na indywidualne podejście, którego jednocześnie wymaga, bo każdy organizm jest inny. To, co na jednego działa świetnie, drugiemu może szkodzić. Dlatego warto zwrócić się do specjalistki, a nie eksperymentować na własnym organizmie. On świetnie zapamięta wszystkie eksperymenty. 

Przez czas moich studiów oraz pierwszych lat pracy zawodowej, w najbliższym otoczeniu oraz wśród moich Pacjentów obserwowałam jak ogromny wpływ ma odpowiednie żywienie na stan zdrowia, występowanie alergii, masę ciała i jak kapitalne efekty można otrzymać, stosując odpowiednią dietoterapię.

Dodatkowo kładę ogromny nacisk na pielęgnowanie zdrowego podejścia do jedzenia, ponieważ często właśnie od tego zależy sukces.

Jestem dyplomowaną dietetyczką. Ukończyłam 2-stopniowe studia na kierunku dietetyka, uzyskując tytuł magistra. Mimo studiów cały czas było mi mało. Swoją wiedzę poszerzam regularnie na rozmaitych kursach, konferencjach, ale również prowadząc szkolenia i wydarzenia. Więcej o moim wykształceniu przeczytasz w → CERTYFIKATY

To niektóre z opinii moich Pacjentów

Pani Joanna ma w sobie to coś, czego brakowało dwóm moim poprzednim dietetykom - słucha i szuka optymalnych rozwiązań. Nie skupiała się na tym czego mam nie jeść (bo sama wiem, co mi szkodzi) ale co powinnam jeść w zamian, co z czym łączyć i jakich kombinacji unikać. Miesiąc czekałam z realizacją otrzymywanych zaleceń, miesiąc już prawie się do nich stosuję i widzę efekty. Polecam panią Joannę każdemu, nawet tym, którym wydaje się, że jedzą zdrowo - jak mi się wydawało zanim trafiłam do pani Joanny. Zdrowe składniki to jeszcze nie jest zdrowe odżywianie 🙂
Pani Kinga
To była moja pierwsza styczność z dietetykiem, ale jestem bardzo zadowolony z współpracy. Nasza współpraca rozpoczęła się w styczniu i po pół roku mogłem pochwalić się wynikiem –45 kg. Jadłospis był najbardziej pomocnym narzędziem, ponieważ wiedziałem, co mam jeść i w jakich ilościach. Potrawy były smaczne i nie chodziłem głodny, choć na początku organizm musiał się przyzwyczaić do nowego trybu. Teraz już przy pomocy zaleceń sam potrafię sobie skomponować odpowiednią dietę, na co pozwala okres stabilizacji. Cenię sobie również stały kontakt telefoniczny z Panią Asią, dzięki czemu nauczyłem się wybierać odpowiednie produkty. Pani Asia umie wytłumaczyć, doradzić, wydać opinię o produktach, których używam i nigdy nie pozostawiła mojego pytania bez odpowiedzi. Polecam.
Pan Janek

Chcesz podjąć współpracę? Napisz na admin@dietetyczkaonline.pl lub zadzwoń + 48 579 523 089.