dIETETYCZKA ONLINE

Poradnia dietetyczna online

Odpowiednie odżywianie i aktywność fizyczna potrafią zdziałać cuda. Z ogromną chęcią pomogę Ci w zbudowaniu prawidłowych nawyków, schudnięciu, poprawie sylwetki lub zdrowia.

OPINIE PACJENTÓW

“Pani Joanna ma w sobie to coś, czego brakowało dwóm moim poprzednim dietetykom – słucha i szuka optymalnych rozwiązań. Nie skupiała się na tym czego mam nie jeść (bo sama wiem, co mi szkodzi) ale co powinnam jeść w zamian, co z czym łączyć i jakich kombinacji unikać. Miesiąc czekałam z realizacją otrzymywanych zaleceń, miesiąc już prawie się do nich stosuję i widzę efekty. Polecam panią Joannę każdemu, nawet tym, którym wydaje się, że jedzą zdrowo – jak mi się wydawało zanim trafiłam do pani Joanny. Zdrowe składniki to jeszcze nie jest zdrowe odżywianie :-)”

PANI KINGA

“Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Joannę. Do tej pory lekarze nie skupiali się na powodach złych wyników badań, tylko aplikowali kolejne leki na zbicie cholesterolu, triglicerydów itd. Leki, które nieznacznie pomagały, ale niestety więcej szkodziły. Myślałem, że dieta to ciągłe głodowanie… Nic bardziej mylnego. Moje posiłki stały się urozmaicone, jem mniej, ale częściej. Po dwóch miesiącach stosowania diety i uzupełniania jej odpowiednimi suplementami moje wyniki badań krwi nigdy nie były tak dobre. Już nie potrzebuję leków na zbicie cholesterolu i triglicerydów. Wszystkie parametry z badania krwi uległy diametralnej poprawie. Nigdy nie przypuszczałem, że w wieku 47 lat zmieni się moja filozofia odżywiania. Co więcej, bardzo mi to odpowiada. Przy okazji stosowania diety w ciągu 2 miesięcy masa mojego ciała zmalała, a ogólna kondycja uległa poprawie.”

PAN WOJCIECH